Proč investovat do pojištění psa – Půjčky bez potvrzení o příjmu
 

Proč investovat do pojištění psa

| Posted in

Důvodů, proč si pojistit svého domácího mazla, je hned několik. Přesněji jsou tři hlavní:

1.      Prvním je pojištění léčebných výloh. Nikdy nevíte, co se může stát. Pak takové peníze jako když najdete. Léky a některé lékařské zákroky jsou opravdu drahé a znám majitele psů, kteří se kvůli mazlíčkům pěkně zadlužili. Přitom to tak být nemusí.
pes u stolu
2.      Za další je to pojištění proti utracení a uhynutí. Znamená to, že pokud bude váš mazlíček nemocný a vy nebudete chtít, aby se trápil, bude vám následně proplacena injekce, která mu pomůže na onen svět. Je to sice velmi smutné, ale setkali jsme se s mnoha případy, kdy majitel velmi strádal kvůli tomu, že se jeho mazlíček trápil a ona neměl na to, aby mu nemohl pomoci od trápení.

3.      Pojištění odpovědnosti za škodu je posledním z druhů klasického pojištění. Pokud by tedy například váš pes zapříčinil nějakou škodu, můžete náhradu této škody čerpat z výše uvedeného pojištění.
Je tedy jasné, že investice do vašeho domácího mazlíčka se vám může v mnoha případech vyplatit. V některých případech více, než byste si mohly možná i představit.

Půjčky bez potvrzení o příjmu ©2018. All Rights Reserved.
Powered by WordPress. Theme by Phoenix Web Solutions