Půjčka na bydlení pro mladé od finanční instituce – Prijmu
 

Půjčka na bydlení pro mladé od finanční instituce

| Posted in Finanční instituce

.


Dosavadním řešením na pořízení vlastního rodinného domu nebo bytové jednotky, rekonstrukci nebo modernizaci, bylo získání hypotečního úvěru u některé z finančních institucí v našem státě se zástavou nemovitosti a prokázáním dostatečného měsíčního pravidelného příjmu žadatelů. Stát v dřívějších letech byl sice schopen mladým poskytnout půjčku, ale částka byla nedostatečná (do šesti set tisíc korun se splatností do patnácti roků) a bylo nutné přibrat ještě další úvěr či hypotéku na pokrytí výdajů souvisejících s pořízením nemovitosti, a to u některého z peněžních ústavů.
odpočinek s přítelem.jpg
Budoucnost, kterou nabízí vláda mladým
Do budoucna by vláda chtěla nabídnout mladým rodinám částku až do výše dvou milionů korun se splatnostní do dvaceti let s odečtem za jedno dítě v částce třicet tisíc korun s úrokem nižším, než je nabízen peněžními ústavy.
Pokud byste vlastní bydlení již měli a chtěli byste ho pouze zmodernizovat, mohla by vám být poskytnuta částka v maximální výši tři sta tisíc korun. V nevýhodě zůstávají partneři ve věku nad 36 let a s dítětem starším šesti let.
domek z puzzle.jpg
Návrat k finančním institucím
Pokud nesplňujete požadavky, co se týká věku vašeho nebo partnera, manžela či partnerky, manželky, příp. dětí, tak na výhodnou půjčku od státu můžete zapomenout. Pro vás jsou tu ale nabídky finančních společností, tedy bank či stavebních spořitelen, které pomohou přesně na míru a podle vašich možností nabídnout hypoteční úvěr, ze kterého pak budete moci financovat ať už nové bydlení nebo se pustit do rekonstrukce či modernizace bydlení stávajícího. Nespornou výhodou v tomto případě bude to, že peněžní ústav má mnohaleté zkušenosti a proškolené kvalitní pracovníky, kteří pro vás jistě najdou tu nejlepší možnou variantu úvěru s výhodným úrokem a přijatelnou měsíční splátkou, která výrazně nezasáhne do vašeho měsíčního rodinného rozpočtu.

.

Půjčka na bydlení pro mladé od finanční instituce
4.6 (92%)5
.

Prijmu ©2019. All Rights Reserved.
Powered by WordPress. Theme by Phoenix Web Solutions