Tvoje vysnívaná koupelna – Půjčky bez potvrzení o příjmu
 

Tvoje vysnívaná koupelna

| Posted in Hypotéky

Na českém trhu je nabídka spotřebitelských půjček a úvěrů je dostatečné velká. Můžete si jejich podmínky jak u bankovních nebo nebankovních společností porovnat, vybrat si to, co vám bude vyhovovat nejlépe.
mince u domu                                        
 Podle vašeho uvážení máte možnost si vybrat:   
§  DLOUHODOBOU půjčku
–          Sjednává se většinou na dobu pěttřicet let. Poskytují ji banky i nebankovní společnosti. Většinou se jedná o větší sumu peněz, které se týká například bydlení (to jsou hypotéky), rekonstrukce nebo vybavení domácnosti.
–          Pokud jste bonitní klient, můžete si o půjčku požádat ve své nebo I jiné bance.
–          V případě, že nedokážete prokázat dostatečný příjem a tím svou schopnost splácet, máte možnost získat celkem snadno nebankovní půjčku.
 plyšák v koupelně
§  STŘEDNĚDOBOU půjčku
–          Sjednává se na dobu od jednoho do pěti let. Tyto půjčky se pohybují v řádu několika desítek až stovek tisíc korun. Jsou účelové i neúčelové. Máte možnost si ji sjednat v bankách inu nebankovních společností.  Účelové půjčky mívají většinou nižší úrok.
–          Střednědobá půjčka se nejvíce využívá na rekonstrukce domu nebo bytu, vybavení bytu a podobně
rekontrukce pokoje    
 
§  KRÁTKODOBOU půjčku
–           Sjednává se na na dobu kratší než jeden  rok. Je určena na různé výdaje, většinou se jedná o několik tisíc korun.
 
Pokud víte přesně, jak si vaši vysnívanou koupelnu zařídíte, včetně stavebních úprav, bude pro vás možná nejvýhodnější si domluvit na bankovní účelové spotřebitelské půjčce (úvěru). Má většinou nižší úrok., tím se sníží celková cena půjčky (úvěru). Nevýhodou je, že budete muset v žádosti uvést, co vše budete půjčkou (úvěrem) financovat, budete muset následně bance doložit faktury a pokladní doklady.
Bankovní i nebankovní spotřebitelské půjčky (úvěry) se dají sjednat online. Na internetu si vyhledejte tu nejvýhodnější.

Tvoje vysnívaná koupelna
Ohodnoťte příspěvek

Půjčky bez potvrzení o příjmu ©2018. All Rights Reserved.
Powered by WordPress. Theme by Phoenix Web Solutions